• Americol Truck Cleaner Extra - Mycie samochodów ciężarowych 20L

Symbol: 858

Niezwykle mocny środek czyszczący do bezdotykowego mycia samochodów ciężarowych, kontenerów, cystern i mocno zanieczyszczonych baz przemysłowych.

Pojemność litrów:
Przeznaczenie Piana Aktywna
491.00
491.00
szt Do przechowalni
Opinie
Wysyłka w ciągu 24 godziny
Cena przesyłki 0
Kurier 0
Odbiór osobisty 0
Kurier (Pobranie) 5
Dostępność Mało
Waga 21 kg

Zamówienie telefoniczne: +48 883 161 181

Zostaw telefon

Właściwości produktu

Niezwykle mocny środek czyszczący do bezdotykowego mycia samochodów ciężarowych, kontenerów, cystern i mocno zanieczyszczonych baz przemysłowych. Łatwo emulguje warstwę zabrudzeń, powstającą w trakcie ruchu drogowego, i zanieczyszczenia w przemyśle ciężkim do szybkiego mycia. Unikalny skład produktu gwarantuje stabilną warstwę pianki, która jest skuteczna w usuwaniu zabrudzeń – nawet na powierzchniach pionowych. Nie zaleca się użycia w pełnym słońcu.

Zastosowanie

W zależności od zabrudzeń i powierzchni zaleca się rozcieńczenie w wodzie w proporcjach 2% – 4% (1:50 do 1:25). Nadaje się do czyszczenia szczotką, w użyciu urządzeń wysokociśnieniowych i do użycia w opryskiwaczu. Najlepiej pozostawić produkt do zadziałania. Następnie usunąć lub spłukać czystą wodą. Użycie ciepłej wody zwiększy efektywność środka. Nadaje się tylko do użycia profesjonalnego. Stosować odpowiedni sprzęt ochronny przy użyciu produktu.

image

 

image 


Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
Podpis
E-mail
Zadaj pytanie